להזמנת פרחים 
    1-800-350-350


  • הוסף למועדפים
  • שלח בטוויטר
  • שתף בפייסבוק

פרחים הוד השרון

פרחים מבצע

 

חנות הפרחים "פרחי המושב"

 


להזמנות חייגו: 1800-350-350
זרי ורדים יש להזמין טלפונית ולא דרך האתר 
 

זר גרברות וליליות  
זר גרברות וליליות מידע נוסף
זר בסגול לבן  
זר בסגול לבן מידע נוסף
זר ורדים אדום-ורוד-לבן  
זר ורדים אדום-ורוד-לבן מידע נוסף

חנות פרחים "פרחי המושב" בהוד השרון

חנות פרחים הוד השרון, נוסדה בשנת 1984 על-ידי זמוסטיאנו אהרון, בן מושב נווה ירק, שגדל והתחנך כחקלאי ואיש אדמה. הפרחים הינם אהבתו השנייה לאחר אשתו רחל, ביתו עדי ובנו גיא. פרחים יפים משחר ילדותו ממלאים את נפשו בשמחה וכן את ציבור לקוחותיו . חנות פרחים הוד השרון "פרחי המושב" נוסדה מייד לאחר שחרורו משירות צבאי בלבנון . אומנם , חנות פרחים הוד השרון היתה , אולם המושבה זכתה בחנות פרחים נוספת שהשפע מלווה אותה בכל ימות השנה. פרחים איכותיים המגיעים היישר משדות גידול. בתחילת דרכו החליט אהרון זמוסטיאנו, מייסד חנות פרחים הוד השרון, שגם לנו הישראלים ולתושבי הוד השרון בפרט מגיע להינות מהפרחים האיכותיים והמובחרים שיודעים חקלאי ישראל לגדל.

פרחים בהוד השרון – המסורת של פרחי המושב

"פרחי המושב" ממשיכים במסורת מכירת פרחים איכותיים ביותר לאורך כל השנים. הפרחים האיכותיים והשוזרים המקצועים שלנו מקבלים מחמאות כל השנה על כך שהפרחים מרהיבים ביופיים, הפרחים מאריכים חיים, אורך חיי המדף של בחנות פרחים הוד השרון עלה מדרגה וזאת בנוסף לאיכותם של הפרחים. הפרחים ב"פרחי המושב" הינם ברמת ואיכות יצוא, גם הטיפול בפרח הקטוף נעשה בצורה מקצועית על פי הדרישות המחמירות של יבואני הפרחים בחו"ל. פרחי המושב הגדילו לעשות והביאו לחנות פרחים הוד השרון גם אגרטלים יפים לזרי פרחים במגוון גדלים וגבהים, כלי קרמיקה מגוונים לסידורי פרחים שונים, סלסלות קש לסידורי פרחים, צמחי בית, יינות, שוקולדים, בלוני הליום וכן אביזרי קישוט לגינה כמו גמדים, שבשבות וכו'. כל אלה במחירים אטרקטיביים ושווים לכל כיס.

פרחים הוד השרון וצוות החנות בניצוחו של בעל החנות, לאט לאט ובצורה עקבית יצרו לעצמם שם ומוניטין של הטובים ביותר. השמועה על חנות פרחים הוד השרון, לרוב, הועברה מפה לאוזן וכך במהלך השנים פרחי המושב הפכה לתחנת העצירה לשם קניית פרחים הוד השרון ממטולה שבצפון ועד אילת בדרום, כאשר אנשים שינו את מסלול נסיעתם בכדי להינות מחווית קניית הפרחים אצלנו.

עם השנים למדנו להכיר את רצונות הלקוחות לגבי סוגי הזרים והתחלנו לעשות מגוון רחב של סידורי פרחים מהממים ומרהיבים ביופיים. עד היום כמעט כל לקוח פרחים הוד השרון חדש שמגלה אותנו מביע פליאה כיצד לקח לו כל כך הרבה שנים לגלות את הפנינה שבחנויות הפרחים בארץ.

פרחים הוד השרון – כיצד לבצע משלוח?

משלוחי פרחים יוצאים בצורה מבוקרת ברכבים ממוזגים ומובלים כל הדרך מחנות פרחים הוד השרון לכל יעד במיזוג. סידור פרחים או זר פרחים שמוזמן אצלנו יוצא את פתח החנות תוך מקסימום 5 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. הזמנת פרחים בשיחת חינם במספר 1-800-350-350 מתקבלת על ידי שוזרים מקצועיים שמשתדלים להתאים ככל האפשר את זר הפרחים וסידור הפרחים למקבל ולסיבה שלשמה בוצעה הזמנת הפרחים. לדוגמה פרחים ליום נישואין, יום הולדת, יולדת, החלמה מהירה. לתינוקות שנולדים, מצרפים אביזר כלשהו כגון דובי, בקבוק, בלונים ועוד מגוון אפשרויות מהנות ויפות . אנו יודעים שכאשר הלקוח מזמין פרחים, אנו אמונים לרצות את הלקוח ולשלוח לו את זר הפרחים שראה בדמיונו.

 

לייבסיטי - בניית אתרים